KOMPOZİT AHŞAP DECK KAPAMA - DECK ARASI FİTİL

decktropic@gmail.com | www.decktropic.com
doğal karo deck

Anadolu Ofisi/Showroom
Deko İş Merkezi
Alptekin Caddesi
No:16 Kat:1
Şerifali / İstanbul
Tel +90 216 340 25 38
Tel:+90 216 340 25 39
0507 702 8478
info@decktropic.com decktropic@gmail.com

BODRUM Decktropic Bayisi
ALİZE YAPI MARKET
Atatürk Bulvarı No: 220
Konacık/Bodrum/Muğla 
Tel: +90 252 363 00 90
Ulaşım Krokisi

kahverengi deck kaplama
Double deck Decktropic modeli bir ters bir düz döşenerek daha hareketli bir zemin elde etmek mümkündür. Bir tarafını çerçeve olarak kullanarak modern görünümlü deck zeminler elde edilir.
ahşap renkli deccktropic

15025A modeli Decktropic kahverengi ve ahşap renklerinde stoklarımızda bulunmaktadır.

Diğer renkler belirli bir miktar üzeri sipariş üzerine üretilmektedir.

deck-kaplama-katalog

DECKTROPIC DECK ARASI KAPAMA FİTİLLERİ

Bazı mekanlarda deck araları temizlik sebebiyle tercih edilmez.Restoran,kafe ,büfe ve benzeri mekanlarda deck zemin kaplamalarının arasından kaçan artıklar temizlik bakımından problem yaratırlar.Bunun için deck aralarının kapanması gerekir.Deck aralarının kapanması deck fitili adını verdiğimiz çok kanatlı şeffaf fitillerle gerçekleştirilir.Bu fitil deck aralarına videoda görüldüğü gibi serbest döşenebildiği gibi fitil içine silikon sürülerek te uygulanabilir ve deck aralarına sabitlenir. Her iki haldede daha sonra bu deck fitillerini sökmek kolaydır.Deck fitilleri şeffaf olduğu için mevcut döşenmiş deck kaplamalara renk bakımından uyum sağlar. Temizliği sırasında hiç bir problem çıkarmaz diğer decklerde olduğu gibi rahatça temizlik yapılabilir.


kompozit ahşap deck

deck arası fitil

deck fitili şeffaf

WPC Kompozit Plastik Ahşap Deck
Decktropic 15025A

havuz kenarları ahşap deck arası kapama fitilleri kompozit ahşap deck fitili kompozit deck kompozit ahşap deck deck kaplama fitili ahşap kompozit deck fitili havuz kenarı kompozit plastik decking fiyatları kompozit deck fiyatları plastik deck Bahçe Parkesi kaplama kompozit zemin kaplama bahçe kaplama deck döşeme bahçe parkesi deck fiyatları bahçe deck

ÇELİK HASIR FİYATLARI