KOMPOZİT AHŞAP DECK PLASTİK YER KAPLAMA


Decktropic Çift taraflı kullanım avantajıyla kullanıcıya zaman içinde değişebilecek zevk veya kullanım alışkanlıkları doğrultusunda deck kaplama alternatifi sunar. Zaman içinde değişiklik yapmak isteyen deck kaplama kullanıcılarının (Kafe,restoran ,büfeler,turistik tesisler) tercih sebebidir. Sade bir yüzey tercih eden deck kullanıcıları için uygun bir seçimdir. Sade yüzeyinde girintilerin az olması deck kaplamada temizlik kolaylığı sağlar.

çift taraflı deck decktropic

145H25 model çift taraflı deck

Kullanıldığı yerler: Karkas üzerine monte edilmesi gereken bir ürün olup yandan geçmeli klipsler vasıtası ile monte edilirler.

Havuz kenarlarında, kafe ,restoran,sahil kumsalı üzerinde, duş altında , bahçelerde kullanılır.

Döşendiği zaman yerden yüksekliği 50-55mm dir.

Geçmeli Ahşap Yer karosu
Decktropic Tüyap 2015 İnşaat Fuarında ürünlerini kullanıcılarla buluşturmuştur.

150H25 Çift Taraflı deck

145H22 model deck

kompozit Yer Karosu

30x30cm Kompozit Yer Karosu

Decktropic kompozit yer karoları organik ürünlere göre daha az bakım gerektirir, kıymıklanma, çatlama yapmaz,boyanması veya cilalanması gerekmez..

Kompozit yer karoları her türlü hava koşuluna karşı dayanıklıdır. Decktropic yer karoları ani sıcaklık değişimlerinde dahi fiziksel özelliklerini korur. Decktropic ürünleri özel formülasyonundan dolayı su, nem ve rutubetten etkilenmez.

Decktropic deck sistemleri teraslarda, havuz kenarlarında, marinalarda ve tüm ıslak mekanlarda güvenli ve kaymaz bir yüzey sağlar.

kompozit deck yer kaplamsı

Decktropic Kompozit Uzun Yer Kaplaması

Decktropic 15025A Çift taraflı kullanım avantajıyla kullanıcıya zaman içinde değişebilecek zevk veya kullanım alışkanlıkları doğrultusunda deck kaplama alternatifi sunar. Zaman içinde değişiklik yapmak isteyen deck kaplama kullanıcılarının (Kafe,restoran ,büfeler,turistik tesisler) tercih sebebidir. Sade bir yüzey tercih eden deck kullanıcıları için uygun bir seçimdir. Sade yüzeyinde girintilerin az olması deck kaplamada temizlik kolaylığı sağlar.

kompozit karo deck

DECKTROPİC KOMPOZİT AHŞAP DECK - KOMPOZİT AHŞAP DECK NEDİR ?

Kompozit Ahşap Deck veya "Wood Polymer Composites" kısacası WPC Plastik ve ahşap unu karışımı bir malzemedir.

%60 ahşap unu ve %40 polymer yani plastik karışımı sıcak ekstrüzyon makinalarında formlanarak daha dayanıklı ve üstün nitelikli bir deck ürünü KOMPOZİT AHŞAP DECK elde edilir.

Teknik olarak ahşap unu talaşa göre daha homojen bir yapı sağlar . Karışımda gözenek kalmaz .Kompozit Deck m2 Ağırlığı daha ağırdır.Genel kanının tersine talaşlı üretilen deck malzeme hoş görünsede bu teknikle üretilen malzemeler homojen ve yoğun olmadığı için daha hafiftir. Ahşap Unu ile üretilen kompozit deck malzeme teknolojik olarak daha üstün nitelikli ve daha dayanıklıdır.Decktropic Kompozit Ahşap Deck köşeleri özel olarak kalın tasarlanmıştır. Yürürken oluşacak basınç kenarlardan veya köşelerden kırılmalara neden olmaz .Decktropic Kompozit Deck ürünleri ahşap unu ve birinci sınıf plastik kullanılarak imal edilmiş A sınıfı kompozit deck malzemelerdir.

kompozit deck renk çeşitleri

Renk Çeşitleri

Kompozit deckler değişik renklerde üretilmektedir

Kompozit duvar kaplaması

Duvar Kaplaması

Decktropic Kompozit Duvar Kaplaması olarak 156S21 modeli ile kullancıların ihtiyacını karşılamaktadır.Sipariş üzerine yapılmaktadır.

Kompozit ahşap profiller

Deck Profiller

Deck profiller değişik ebatlarda ve renklerde üretilir. Oturma bankı , çöp sepeti ve başka değişik uygulamalarda kullanılır

Deck arası kapatma fitili

Deck Fitili

Decktropic deck fitili uygulama sonrası deckler arası kapatmada kullanılır. Restoran ve kafe gibi mekanlarda deck aralarından parçaların dökülmesini önler,temizlik kolaylığı sağlar

Deck Klipsi

Deck Klipsi

Deckleri gizli olarak kenarlarından karkaslara sabitlemeye yarar

Oturma bankı Profili

Oturma bankı Profili

Çift taraflı Deck

Çift Taraflı Deck

Decktropic Kompozit Deck 145/25
Çift Taraflı 145mm H=25mm
Deck KaplamaDeck Döşeme
Ahşap görünümlü Deck zemin Kaplama

30x30cm Geçmeli Akasya Ağacı Ahşap Yer Karosu Balkon Teras Zemin Kaplama

  • Decktropic doğal ahşap yer karosu akasya ağacı deck
  • Kenarları Geçmeli
  • Taban Izgara Pvc Plastik
  • Üst Ahşap parçalar galvaniz vidalarla alt ızgaraya vidalı
  • 30x30 cm ebatlarında
  • 0,99m2 - 11 adetlik paket
  • 12 / 8/ 6 parçalı modeller

ADRES/ ANADOLU SHOWROOM

Group Enerji Demir Çelik İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

Deko İş Merkezi Alptekin Caddesi

No: 16 Kat :1

Şerifali-Ümraniye-İstanbul

34775

decktropic@gmail.com

info@decktropic.com

+90 216 3402538/39

+90 507 7028478