Antik Karbonize Patina Tekniği Masif Parke
Eskitme tekniği ile hazırlanmış , karbonize masif bambu parke
Doğal Karbonize 1850x130mm Bambu Masif Parke

Woodtropic "Antik" masif parke , geçmişin dokusunu yakalamak isteyenler için ...

Antik model Woodtropic , Bambu ağacının teknik özelliklerini ve tasarımcıların yeteneklerini bir araya getiren çok özel bir masif parkedir. Karbonize edilen ahşap ilk önce koyu renk alır .Daha sonra üzerine eskitme teknikleri uygulanarak dalgalı hale getirilir. Patina tekniği ile boyanır ve diğer Woodtropic masif parke ürünlerinde olduğu gibi 10 kat cilalanarak sunulur. Mekanlarında daha ilginç ve farklı bir hava sahibi olmak isteyen kullanıcıların masif parke tercihidir.

Woodtropic antik masif parke diğer masif parke çeşitlerinde olduğu gibi özel geliştirilmiş vernikleme sistemi ile 10 kat değişik vernik proseslerinden geçirilerek kullanıma sunulmaktadır. Vernikleme sistemine ilave olarak yüzeyine eskitilmiş görünüm teknikleri uygulanarak çevreye duyarlı, diğer ağaçlardan mamul masif parke ürünlerine kıyasla daha ekonomik bir iç mekan zemin kaplaması olarak kullanıcıların tercihine sunulmaktadır.
Etiketler:Eskitilmiş bambu masif parke çeşitleri,Eskitilmiş Bambu masif parke fiyatları,eskitme parke,eskitme parke çeşitleri,eskitme parke fiyatları,eskitme parke modelleri, eskitme parke renkleri,eskitme parke fiyat,eskitme parke çeşitleri,eskitilmiş ahşap parke,eskitilmiş beyaz ahşap parke,eskitme parke fiyatları,eskitme parke fiyat,eskitme görünümlü parke,eskitme meşe parke